Kielce Sport.pl > 

Ekstraklasa. Mrozik kolejnym wzmocnieniem Korony

PAP

2017-01-11, godz. 13:46

Jakub Mrozik podpisał w środę półtoraroczny kontrakt z występującą w ekstraklasie Koroną Kielce. 23-letni piłkarz, grający ostatnio w Chojniczance, to kolejne wzmocnienie zespołu. Wcześniej umową z nim związał się Jakub Żubrowski, pozyskany ze Stali Mielec.

MICHAŁ ŁEPECKI

więcej zdjęć

23-letni zawodnik, grający na pozycji środkowego pomocnika, jest wychowankiem Polonii Bydgoszcz. W 2013 został zawodnikiem Chojniczanki Chojnice, z której został wypożyczony do Cracovii. W barwach krakowskiego klubu wystąpił jesienią 2014 roku w dwóch meczach ekstraklasy, po czym wrócił do Chojniczanki. W tym zespole w ciągu dwóch lat rozegrał 44 spotkania, w których strzelił jedną bramkę.

Mrozik podpisał z Koroną półtoraroczny kontrakt, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Zawodnik wyjedzie w środę po południu z zespołem Korony na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego, które potrwa do 18 stycznia.

Kielczanie rozegrają tam dwa mecze kontrolne. 14 stycznia zmierzą się z Zagłębiem Lubin, a cztery dni później z byłym klubem ich trenera Michała Bartoszka - Chojniczanką Chojnice.

Pamiętacie ich? Na pewno! Byłe gwiazdy ekstraklasy do wzięcia za darmo


Udostępnij link: Facebook

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Kielce