Kielce Sport.pl > 

Ekstraklasa. Małkowski i Sekulski odchodzą z Korony

PAP

2016-12-29, godz. 07:24

Bramkarz Zbigniew Małkowski oraz napastnik Łukasz Sekulski odchodzą z Korony Kielce. 38-letni Małkowski był piłkarzem kieleckiego klubu od siedmiu lat. 12 lat młodszy Sekulski do Korony został wypożyczony z Jagiellonii Białystok.

MICHAŁ ŁEPECKI

więcej zdjęć

Małkowski wcześniej reprezentował barwy m.in. Feyenoordu Rotterdam i szkockiego Hibernian FC. Miniony sezon ekstraklasy rozpoczął na ławce rezerwowych. Sytuacja zmieniła się wraz z przyjściem nowego trenera Macieja Bartoszka. Małkowski już do końca rundy jesiennej był pierwszym bramkarzem zespołu i za swą grę zbierał bardzo pochlebne recenzje.

W barwach kieleckiego klubu Małkowski rozegrał 146 spotkań w ekstraklasie. Według nieoficjalnych informacji doświadczony bramkarz ma propozycję z pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec.

Sekulski do Korony został wypożyczony z Jagiellonii Białystok przed rozpoczęciem rundy wiosennej poprzedniego sezonu. W barwach kieleckiej drużyny 26-letni napastnik rozegrał 19 spotkań, strzelając w nich pięć bramek, wszystkie w obecnym sezonie. Po raz ostatni pojawił się na boisku w październikowym meczu z Cracovią. Później z gry wyłączyła go kontuzja.

Wartość tych piłkarzy wzrosła najbardziej w 2016 roku! Są Polacy!
Udostępnij link: Facebook

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Kielce